Мова

Збірка оповідань «Прийди до нас, Миколаю» вийшла шрифтом Брайля

24.12.2017

У Луцьку біля пам’ятника святому Миколаю 20 грудня 2017 року відбулась презентація збірочки оповідань для діток молодшого і середнього шкільного віку «Прийди до нас, Миколаю», надрукованої рельєфно-крапковим шрифтом Брайля Студією друку шрифтом Брайля «Braille Studio» Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей із інвалідністю зору «Генерація успішної дії».

«Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» для своїх вдячних читачів підготувала черговий подарунок до Дня святого Миколая – книжку, яка називається «Прийди до нас, Миколаю», – зазначив координатор команди «Braille Studio», голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей із інвалідністю зору «Генерація успішної дії», вчитель історії Крупівського навчально-реабілітаційного центру Віталій Ткачук.

Віталій Ткачук повідомив, що цю книжку подарують в бібліотеку Крупівського навчально-реабілітаційного центру.  Напередодні такі книги подарували Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки і ще для двох бібліотек Українського товариства сліпих, що знаходяться в Луцьку.

«Крім того, надруковану в Луцьку книгу, зможуть побачити діти з усієї України, бо ми плануємо розповсюдити її по школах-інтернатах для незрячих і по бібліотеках УТОС. Також передамо такі збірки дитячих оповідань в інклюзивні заклади по всій Україні», – додав Віталій Ткачук.

Також Віталій Ткачук подякував за тісну співпрацю львівському Видавництву «Свічадо».

Сюжет з випуску новин Волинської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах