Онлайн-бібліотеки з безкоштовними аудіокнигами

Аудіокнига.UA

Аудіокнига.UA – сайт україномовної аудіокниги. На сторінках проекту розміщені твори українських та іноземних класиків, сучасну прозу та поезію, наукову, навчальну літературу, мемуари, публіцистику, аудіокниги на різні жанри та смаки.

Sound-books.net

Sound-books.net – сайт україномовної аудіокниги. На сторінках проекту розміщені аудіокниги на різні жанри та смаки, твори українських та іноземних авторів.

AV3715

AV3715 це перша інтернаціональна онлайн-Бібліотека для осіб з інвалідністю по зору видавничо-поліграфічного тифлоінформаційоного комплексу «Логосвос»

Перша українська DAISY – бібліотека

Першу українську дейзі – бібліотеку розроблено Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» та Ресурсним центром освітнім інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету “Львівська політехніка” у 2014-2015 роках. Партнером проекту, у рамках якого створено дейзі книги, є Svefi Academy (Швеція). Назва проекту “Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору”.

Hurtom – торрент-толока

Hurtom – торрент-толока бібліотека порталу hurtom.com

book-tracker.org

Книжковий торрент-трекер book-tracker.org.

Книги, що говорять

Соціальний проект «Книги, що говорять» Громадської організації «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну».

akniga.org

Сайт проекту «Аудіокниги Клуб».

Audio-knigki.com

Сайт audio-knigki.com надає безкоштовний доступ без реєстрації до величезної кількості аудіокниг найрізноманітніших жанрів. Тут можна знайти літературу на будь-який смак: детективи, нон-фікшн, фантастика, казки, любовні романи, аудіспектаклі і інше. Є можливість вибору за жанром, автору або циклам.

au-books.com

Au-books – бібліотека для незрячих людей. Сьогодні на сайті є безліч книг: фантастика, науково-популярна, ділова література, дитяча, езотерика, пригода, містика, біографії, детективи, навчання і багато іншого.

books-audio.in

Портал аудіокниг надає доступ до прослуховування літератури онлайн. Для цього не треба проходити реєстрацію, досить вибрати потрібний файл в категоріях: бізнес, детективи, наукова література, психологія, релігія, фентезі, історія та інше.

bibe.ru

Класика, фантастика, гумористичні та дитячі книги – все це і багато іншого в mp3 форматі і безкоштовно. Для скачування файлу не треба проходити реєстрацію. Всі тексти книг спеціально для сайту озвучили з дозволу авторів, так що, завантажуючи аудіокнигу, ви не порушуєте закон. До речі, у ресурсу 300 000 активних передплатників, які отримують повідомлення про нові файлах. Ви теж можете підписатися на розсилку.

audiobook24

На сайті є книги, які можна слухати онлайн, а деякі доступні для скачування. Великий вибір аудіокниг російських, радянських, російських і зарубіжних письменників різної тематики. Є класика, сучасні романи, історичні книги, детективи, бойовики, радіоспектаклі і радіопостановки.

Аудіокниги Українською – Студія КАЛІДОР

Канал на youtube. Книги начитує Руслан Алексіюк з м. Рівне.

Онлайн бібліотека аудіокниг «Ліхтар»

Оповідання Олександра Міновича