Торкнутися слова. Це можливо!

Проєкт «Торкнутися слова. Це можливо!» реалізований Всеукраїнською громадською організацією людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

В межах проєкту видано креативне інклюзивне видання поезій з застосуванням універсального дизайну «Торкнутися слова. Це можливо!» в багатьох форматах доступних для осіб з інвалідністю. Паперова книга надрукована шрифтом Брайля та плоскодрукованим збільшеним кеглем. В книзі розміщено QR-код за, яким можна перейти на сайт де викладено дану книгу у текстовому форматі DOCX та PDF, аудіоформаті MP3, WAV та форматі DAISY для прослуховування і завантаження, також на цій сторінці можна дізнатися інформацію про проєкт та переглянути буктрейлер та відеопоезію кожного автора з перекладом на жестову мову. До книги також додається флеш накопичувач, на якому записана книга у всіх цих форматах та відео.

В книзі представлено авторів України, які мають інвалідність різних нозологій, з метою поліпшення сприйняття громадськістю, подолання стереотипів та стимулювання суспільної цікавості до інклюзивного мистецтва.

ПЕРША КНИГА:
Антонюк Анастасія (м. Рівне); Войтович Тетяна (м. Рівне); Заїка Ольга (м. Здолбунів); Люліч Валентина (м. Рівне); Лящук Василь (м. Рівне); Нікітюк Оксана (м. Рівне); Самчук Вікторія (м. Рівне); Фостій Світлана (м. Рівне); Шевчук Олександр (м. Рівне); Яковлева Наталя (м. Вараш).

ДРУГА КНИГА:
Буткевич  Петро (м. Рівне); Горовий Геннадій (м. Обухів); Гуска Ольга (м. Чернівці); Данченко Надія (Сумська обл.); Дружко Марія (м. Кам’янське); Іржавська Юлія (м. Харків); Момут Андрій (м. Ужгород); Познанський Євгеній (м. Київ); Серпутько Ганна (м. Київ); Хижук Леся (м. Луцьк).

Книги поширенні безкоштовно по всій території України, в бібліотеки, які обслуговують читачів з порушеннями зору та незрячих, в школи та реабілітаційні центри, які опікуються дітьми з інвалідністю, в обласні універсальні бібліотеки та обласні інклюзивно-ресурсні центри, також книги вручені авторам даного видання.

Завантажуйте книгу «Торкнутися слова. Це можливо!» у різних форматах:
     

   

З найкращими побажаннями, команда проєкту:

Генадій Євсев’єв – Президент ВГО «Генерація успішної дії»;
Іванна Самчук – автор ідеї проєкту, збір, редагування та підготовка креативного універсального видання;
Ніна Асєєва – редактор та коректор шрифтом Брайля, відповідальна за розповсюдження інклюзивної книги;
Петро Поліщук – координатор проєкту, організатор, виготовлення аудіокниги, робота зі ЗМІ;
Михайло Швець – промоція, написання звітів;
Ірена Панаріна  – дизайн обкладинки;
книгу надруковано на потужностях ГС «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд», виконавчий директор – Олеся Перепеченко;
виготовлення книги – ПОГ «Ресурсний центр «Безбар’єрна Україна»;
книгу озвучено на потужностях студії звукозапису «Індюк» м. Рівне;
текст читали – Олексій Казанцев, Валентина Люліч, Світлана Фостій, Микола Бондарчук;
виготовлення відеороликів – продакшн студія «Індюк»;
переклад жестовою мовою – Катерина Зарічнюк;
музика використана у відеопоезіях – Христини Панасюк, Казимира Любомирського виконує Сергій Кульчинський, Миколи Бондарчука, Анастасії Шевченко, Сергія Мостового,  та Андрія Ляшука.

Щиро вдячні НСПУ, Кабінету молодого автора та особисто Юлії Бережко-Камінській за промоцію проєкту та корекцію відібраних поезій.

Дякуємо всім хто долучився до видання даного інклюзивного продукту.
Дякуємо авторам за надані твори та участь у проєкті «Торкнутися слова. Це можливо!».