BRAILLE STUDIO

СТУДІЯ ДРУКУ ШРИФТОМ БРАЙЛЯ «BRAILLE STUDIO» ДІЄ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОСТІ НЕЗРЯЧИХ ЛЮДЕЙ

Проблема, на вирішення якої спрямований проект

В Україні відсутній доступ для незрячих дітей та молоді на рівні з однолітками без інвалідності навчатися, інтелектуально розвиватися, отримувати професійні навички через нестачу навчальної, довідниково-пізнавальної та художньої літератури, дидактичних, прикладних матеріалів, розвиткових ігор та спеціалізованих видань у доступному форматі, насамперед шрифтом Брайля.

За державні кошти забезпечується лише мізерний відсоток від необхідних потреб, що негативно позначається на якості навчального процесу, та, в свою чергу, зменшує в рази шанси людей з порушеннями зору отримати якісну освіту, а згодом – і працевлаштуватися та бути залученими до життя в громаді, як повноцінні члени українського суспільства.

Розуміючи, наскільки важливими є кожна доступна книжка, карта, гра для інтелектуального розвитку, ми хочемо реалізувати у «Braille Studio» простір рівних можливостей для повноцінного включення незрячих людей в українське суспільство через створення належних умов для їх:

  • навчання;
  • пізнання;
  • розвитку;
  • інтеграції.

Метою проекту є створення інтелектуально-розвиткового інклюзивного середовища на основі використання шрифту Брайля й сучасних технологій для забезпечення освітніх, інтелектуальних, професійних потреб незрячих дітей та дорослих в Україні.

Цільова аудиторія проекту:

  • Люди з інвалідністю по зору різних вікових категорій: учні, студенти, фахівці.
  • Люди без інвалідності, які будуть залучені до активної діяльності.
  • Педагоги загальноосвітніх інклюзивних та спеціальних шкіл, реабілітаційних установ, представники громадських організацій.

Координатор проекту:

Віталій Ткачук – Голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії». Телефон: +38050-223-22-64. Email: volyngud@gmail.com.

Facebook – www.facebook.com/BrailleStudio.ua