Мова

У школах Києва, Житомира та Полтави пройшли уроки толерантності

25.11.2017

13 листопада 2017 року у Міжнародний день незрячих та напередодні Міжнародного дня толерантності активісти Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» провели уроки-бесіди зі старшокласниками загальноосвітніх шкіл Києва, Полтави та Житомира. Уроки-бесіди проводились з метою привернення уваги підлітків до незрячих людей в контексті формування толерантного ставлення до незрячих та позитивних уявлень про них, формування навичок надання, за необхідності, допомоги незрячим та етики спілкування з ними.

Під час спілкування учням були продемонстровані відеоматеріали щодо толерантності та досягнень незрячих у різноманітних сферах життя, зокрема,  ролики соціальної реклами, підготовлені Громадською організацією «Харківська асоціація незрячих юристів» у 2012 році в рамках проекту «Погляд з темряви», підтриманого Харківською міською радою.

З учнями 9-10 класів середньої загальноосвітньої школи №309 міста Києва зустрілись президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв та віце-президент із зовнішньої політики ВГО «Генерація успішної дії» Володимир Пеліховський.

З учнями 8-10 класів середньої загальноосвітньої школи №37 міста Полтави зустрілись голова комітету доступності Координаційної ради ВГО «Генерація успішної дії», керівник відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Полтавській області Марина Бабець та полтавський активіст ВГО «Генерація успішної дії» Максим Варфоломєєв, який виконав під гітару декілька популярних пісень. На заході були присутні представники управління освіти. З вітальним словом виступила Заступник начальника Управління освіти Дорохова Наталія Григорівна.

Урок толерантності в Полтаві

Урок толерантності в Полтаві

Голова інформаційного комітету Координаційної ради ВГО «Генерація успішної дії», керівник відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Житомирській області Вікторія Шевчук не тільки відвідала середню загальноосвітню школу №36 міста Житомира, а ще й провела лекцію для студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах