Мова

У Рівному пройшов «Парафест Рівне»

20.06.2016

Люди з інвалідністю зібралися разом. Громадські організації організували другий соціально-культурний фестиваль «Парафест Рівне». Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області брав активну участь в організації цього фестивалю. Члени відокремленого підрозділу прийняли участь в концертній програмі. Ніна Асєєва та Наталія Дячук виконали гімн фестивалю «Люди з інвалідністю» разом з хорами та автором музики Світланою Фостій, слова, до якого написала Вікторія Самчук. Також Вікторія Самчук читала свої нові твори. Олександр Бузна заспівав акапельно пісню. Ще заспівали пісню «Човен» дуетом Анастасія Дячук та Олесь Самчук нове молоде покоління ВГО «Генерації успішної дії».

Свою діяльність презентували більше 15-ти об’єднань, що опікуються людьми з інвалідністю. Останні демонстрували таланти під час урочистого концерту, також тут розгорнули виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Фестиваль відбувся на літній естраді у парку Шевченка. А за підтримки спонсорів тут навіть влаштували міні-пікнік.

Захід провели з метою посилення комунікації між людьми з інвалідністю та без інвалідності; поширення інформації про діяльність громадських організацій людей з інвалідністю і їх підприємства та інших організацій, які співпрацюють з людьми з інвалідністю або представляють соціальні програми та проекти по співпраці з людьми з інвалідністю; розширення інформативних та творчих зв’язків між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування, державними та приватними установами, які співпрацюють або можуть співпрацювати з громадськими організаціями людей з інвалідністю і їх підприємствами; ознайомлення з мистецькою, декоративно-ужитковою та художньою творчістю людей з інвалідністю.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах