Мова

На головному порносайті світу з’явилося відео для незрячих

10.07.2016

На порталі Pornhub з’явився новий розділ з відвертим контентом, призначений для людей з порушеннями зору.

Відтепер незрячі також зможуть насолодитися фільмами для дорослих, просто прослуховуючи їх як аудіокнигу.

Творці найбільшого сайту для дорослих — Pornhub пішли назустріч відвідувачам, які мають проблеми із зором. На порталі з’явився розділ, за допомогою якого навіть незрячі зможуть насолоджуватися «полуничкою».

Усі ролики на Pornhub з розділу «Described Videos» («Відео з описами») забезпечені докладним озвученням від професійних акторів. Чоловічі і жіночі голоси в деталях розповідають глядачам зі слабким зором про те, що відбувається на екрані. У даний час в даний розділ Pornhub вже виклав близько 50 подібних роликів. При цьому відео адресовані людям, які мають найрізноманітніші уподобання в сексі — у розділі «Відео з описами» можна знайти і гей-порно, і порно для жінок.

Нові технології вжк дають свої результати: з моменту запуску нового сервісу для людей з вадами зору, перегляди порталу виросли на 20 тисяч у день. За словами представників Pornhub, компанія хотіла б зробити доступним свій портал абсолютно для всіх.

Варто зазначити, що цей сайт не перший, хто вирішив запустити онлайн-порно для сліпих. На сьогодні подібний сервіс надає ресурс під назвою Pornfortheblind, проте він не настільки популярний, оскільки викладені на ньому відео озвучені любителями.

Відомості

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах