Мова

Туристичний путівник для незрячих – переможець конкурсу громадських ініціатив

03.06.2017

Під час засідання Координаційної ради з питань реалізації Програми підтримки ініціатив жителів Луцька за участю депутатів міської ради Юрія Безпятка, Віктора Ящука та Майї Шостак, а також представників структурних підрозділів міської ради, 2 червня 2017 року визначили переможців конкурсу кращих громадських ініціатив за результатами голосування та обрати відповідальних осіб за їх реалізацію.

Розпочинаючи засідання, директор департаменту економічної політики Олександр Озінович зазначив, що цьогоріч у голосуванні взяло участь 706 осіб. Найбільше – 115 голосів – набрала ініціатива під назвою “Луцьк у долонях” від Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії”.

Проект “Луцьк у долонях” спрямований на покращення інформаційної доступності та популяризації інформації про місто Луцьк у доступних форматах для людей з глибокими порушеннями зору, а саме: видання путівника “Луцьк – прогулянки містом” Катерини Мойсіюк рельєфно-крапковим шрифтом Брайля у студії друку “Braille Studiо” та здійснення аудіозапису путівника “Луцьк – прогулянки містом” СІД Медіа Груп. Путівник в аудіоформаті допоможе ознайомлюватися з інформацією про місто людям із порушеннями зору, які не володіють шрифтом Брайля, людям з порушеннями мовлення (дислексією), які мають розлади читання, людям літнього віку, школярам та студентам. Реалізація даного проекту допоможе вирішувати не лише проблеми інформаційної доступності, але й допоможе людині з порушеннями зору зорієнтуватися у місті Луцьку, вирішувати освітні та просвітницькі завдання, знайомлячи людей різного віку з історією і сучасністю м. Луцька.

Нагадаємо, нещодавно почався продаж книги-путівника «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів», всі гроші від продажу підуть на покупку принтера Braille Box, який друкує книги для незрячих людей і яким користуватиметься луцька Braille Studio – соціальна волонтерська ініціатива, яка 100% надрукованих книг роздає безкоштовно незрячим людям по всій Україні.

Цю книгу приємно купувати. У путівнику «Україна для Вас» 170 туристичних точок, і серед маршрутів немає Львова чи Одеси. Замість цього – Біле озеро з гліцерином для молодості, таємничі болота Міжрічинського парку і найкраща рибалка в Мезинському. Страви древлян на Житомирщині. Ферма з віслюками на Вінничині або кінний двір серед розкішних лугів на березі річки Снов.

Це місця, про які складно дізнатися в інтернеті. Краще купити книгу.

Зібрати гроші на принтер можна разом – купіть «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів»!

Крім цього допомогти придбати принтер можна також перерахувавши кошти за наступними реквізитами:

Одержувач ВОО ВГО «Генерація успішної дії» ЄДРПОУ 37004147, р/р 26008055511197 у Волинській філії ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 303440.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах