Мова

Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» взяла участь у VІІI Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»

03.06.2018

З 30 травня по 3 червня 2018 року у Києві у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» проходив VІІI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у якому взяла участь Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio».

Протягом п’яти днів фестивалю учасники та представники Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio» демонстрували відвідувачам свого стенду книги надруковані шрифтом Брайля та навчали охочих писати шрифтом Брайля.

Серед презентованих книг була й та, яку першою надрукували шрифтом Брайля на сучасному принтері Braille Box V5, який з’явився цього року у Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio» завдяки соціальному проекту Першого Українського Міжнародного Банку та видання L’Officiel.

В межах фестивалю Студією друку шрифтом Брайля «Braille Studio» було проведено декілька заходів. 1 червня 2018 року у День захисту дітей відбулась дискусія з вчителями, фахівцями, представниками влади та громадськості щодо забезпечення навчально-розвитковою літературою шрифтом Брайля дітей та молоді з порушеннями зору.

3 червня 2018 року відбулась презентація книги «Солодка неділя» шрифтом Брайля в якій взяли участь авторка книги та ведуча Сніданку з 1+1 Валентина Хамайко, співкоординатор Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio» Юлія Сачук, редактор Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio» Ганна Серпутько та тифлопедагог Наталія Гладких.

Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» висловлює щиру подяку Луцькій міській раді за постійну підтримку та сприяння у діяльності, всім тих, хто сприяв у придбані обладнання на якому друкуються книги шрифтом Брайля та волонтерам, які допомагали Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio» брати участь у VІІI Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Учасники дискусії щодо забезпечення навчально-розвитковою літературою шрифтом Брайля дітей та молоді з порушеннями зору.

Учасники дискусії щодо забезпечення навчально-розвитковою літературою шрифтом Брайля дітей та молоді з порушеннями зору.

Біля стенду Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»

На презентації книги «Солодка неділя»

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах