Мова

Презентація книг для незрячих від Braille Studio

15.11.2016

18-го листопада о 15:00 в Книгарня Є (Київ, вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація двох перших книг, надрукованих шрифтом Брайля для незрячих людей, в межах соціального проекту Braille Studio.

Волонтерство, меценатство, благодійність – це феномен українського суспільства. І стосується це не лише сфери оборони чи медичного піклування, але й захисту рівних прав людей з інвалідністю на освіту, працевлаштування, доступ до інформації, інфраструктури тощо.

Наша команда здійснює захист прав та основоположних свобод людей з інвалідністю по зору,сприяючи їх повному включенню до всіх сфер життя суспільства вже багато років. “За плечима” – важливий досвід, безліч соціальних проектів, і в цій діяльності найбільш відчутною є допомога небайдужих людей та організацій: меценатів, грантодавців, волонтерів.

Braille Studio – це ініціатива, спрямована на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення студії друку шрифтом Брайля із центрами у Києві та Луцьку. На сьогодні вдалося запустити лише луцький центр студії друку шрифтом Брайля, створеної за кошти небайдужих волинян: директорки клініки Загурського – Тетяна Єремеєва, очільника Благодійний Фонд “Волинь-2014″– Петра Пилипюка, підтримки Волинська обласна друкарня і місцевої влади, людей, які перераховували кошти на відкриття друкарні “Braille Studio” у Луцьку.

Дуже символічно, що книга “Волонтери” є “першою ластівкою” соціального проекту “Braille Studio”.

Для дітей надруковано книгу волинської авторки Надії Гуменюк «Літо з амазонками».

Справа, яку ми розпочали і робимо разом з кожним із вас, є надзвичайно важливою для незрячих людей в Україні.

Під час заходу відбудеться:

• Презентація двох перших надрукованих шрифтом Брайля книг “Braille Studio” у Луцьку – «Волонтери. Мобілізація добра» та «Літо з амазонками» Надії Гуменюк.

• Спілкування з авторами книг.

• Розмова з авторами соціального проекту “Braille Studio”.

• Маленькі читачі отримають перші примірники книги “Літо з амазонками” Надії Гуменюк

Контактна особа: Юлія Сачук, 063 443 29 32, juliesachuk@gmail.com.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах