Мова

BRAILLE STUDIO

СТУДІЯ ДРУКУ ШРИФТОМ БРАЙЛЯ «BRAILLE STUDIO» ДІЄ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОСТІ НЕЗРЯЧИХ ЛЮДЕЙ

Проблема, на вирішення якої спрямований проект

В Україні відсутній доступ для незрячих дітей та молоді на рівні з однолітками без інвалідності навчатися, інтелектуально розвиватися, отримувати професійні навички через нестачу навчальної, довідниково-пізнавальної та художньої літератури, дидактичних, прикладних матеріалів, розвиткових ігор та спеціалізованих видань у доступному форматі, насамперед шрифтом Брайля.

За державні кошти забезпечується лише мізерний відсоток від необхідних потреб, що негативно позначається на якості навчального процесу, та, в свою чергу, зменшує в рази шанси людей з порушеннями зору отримати якісну освіту, а згодом – і працевлаштуватися та бути залученими до життя в громаді, як повноцінні члени українського суспільства.

Розуміючи, наскільки важливими є кожна доступна книжка, карта, гра для інтелектуального розвитку, ми хочемо реалізувати у «Braille Studio» простір рівних можливостей для повноцінного включення незрячих людей в українське суспільство через створення належних умов для їх:

  • навчання;
  • пізнання;
  • розвитку;
  • інтеграції.

Метою проекту є створення інтелектуально-розвиткового інклюзивного середовища на основі використання шрифту Брайля й сучасних технологій для забезпечення освітніх, інтелектуальних, професійних потреб незрячих дітей та дорослих в Україні.

Цільова аудиторія проекту:

  • Люди з інвалідністю по зору різних вікових категорій: учні, студенти, фахівці.
  • Люди без інвалідності, які будуть залучені до активної діяльності.
  • Педагоги загальноосвітніх інклюзивних та спеціальних шкіл, реабілітаційних установ, представники громадських організацій.

Ключова команда проекту:

Віталій Ткачук – Голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії». Телефон: +38050-223-22-64. Email: volyngud@gmail.com.

Юлія Сачук – експертка Коаліції з протидії дискримінації в Україні з питань інвалідності, авторка і координаторка низки соціальних проектів, зокрема в межах яких було створено рельєфно-графічну схему ліній Київського метрополітену та рельєфно-графічну адміністративну карту України. Телефон: +38063-443-29-32. Email: sachuk@gud.org.ua.

Анна Серпутько – представник Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», співавтор та експерт кількох освітніх і просвітницьких проектів організації з питань навчання дітей з порушеннями зору, розробки та виготовлення навчально-методичних матеріалів, зокрема рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.

Олександр Мельник – друкар Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio».

Ми щиро усвідомлюємо, що реалізація нашого проекту стане можливою лише за вашої підтримки й допомоги кожного!

Реквізити рахунку:

Одержувач ВОО ВГО «Генерація успішної дії» ЄДРПОУ 37004147, р-р 26008055511197 у Волинській філії ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 303440.

Facebook – www.facebook.com/BrailleStudio.ua

 Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати кошти на принтер для незрячих

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах

Тыквеол » Справочник лекарственных средств