Мова

Полтавські діти та молодь з інвалідністю безкоштовно оздоровлюються на морі

29.07.2017

З ініціативи міського голови Олександра Мамая уже кілька років у Полтаві реалізується унікальна соціальна акція з оздоровлення дітей з інвалідністю на узбережжі Чорного моря. Унікальна вона тому, що таку практику застосовують в Україні лише в одному місті — в Полтаві!

За сезон 2016 року, оздоровчими послугами було охоплено близько тисячі дітей та молоді з інвалідністю віком до 35 років (у супроводі одного з батьків чи рідних). Цьогоріч літні морські пригоди маленьких та юних полтавців продовжуються. У рамках реалізації програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» цьогоріч на оздоровлення уже спрямовано 2 млн. 500 тис. грн. Рішення про виділення коштів було прийнято більшістю депутатського корпусу Полтавської міської ради. Відпочивають діти на базі «Маяк» у селі Приморському на Херсонщині та на базі відпочинку «Надзбруччя» Одеської області, які є пристосованими для відпочинку людей з інвалідністю.

Групи відпочиваючих організовано відвозять до місця відпочинку і назад. Кожен заїзд особисто проводжає Полтавський міський голова Олександр Мамай, який спілкується з людьми та виступає перед групою, з побажаннями гарного відпочинку.

Члени Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Полтавській області другий рік поспіль беруть участь у цій міській програмі. Тож, 27 липня 2017 року, коли Полтавський міський голова Олександр Мамай проводжав чергову групу до Приморська, керівник Відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Полтавскій області Марина Бабець, вручила йому подяку за надання можливості членам організації безкоштовно відпочивати  на березі Чорного моря, а також одну із своїх улюблених книг «Книга надії», молитву за дітей та кілька листів-прохань, що стосуються покращення умов інфраструктурної та інформаційної доступності у місті, та пропозицій щодо оздоровлення на наступний і подальші роки.

Марина Бабець та мер Полтави Олександр Мамай

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах