Мова

НА БАНДЕРШТАТІ ВЧИТИМУТЬ ЧИТАТИ ШРИФТОМ БРАЙЛЯ

29.07.2017

У Луцьку на цьогорічному фестивалі Бандерштат буде локація, присвячена інклюзивності українського суспільства. Луцьк – унікальне місто України, яке вражаючими темпами перетворюється на доступне для людей з інвалідністю, завдяки ефективній співпраці громадських активістів, влади і бізнесу.

Саме тут функціонує вже більше року Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» – волонтерський проект Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» та ГО «Боротьба за права» (FightForRight), спрямований на забезпечення вільного доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

“Наша локація на Бандерштаті-2017 демонструватиме, що інклюзивність має бути у всіх сферах життя, а сам фестиваль перетворить на фестиваль для всіх людей, фестиваль без обмежень. Ми запропонуємо відвідувачам долучитися до нашої спільної з банком ПУМБ та журналом L’Oficcielle Україна благодійної ініціативи, придбавши путівник «Україна для Вас», усі кошти від продажів якого підуть на придбання потужного обладнання, необхідного для друку шрифтом Брайля”, – повідомляють організатори.

Крім цього допомогти придбати принтер можна також перерахувавши кошти за наступними реквізитами:

Одержувач ВОО ВГО «Генерація успішної дії» ЄДРПОУ 37004147, р/р 26008055511197 у Волинській філії ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 303440.

Також, сприяючи інклюзивності українського суспільства, дбаючи про рівність людей з інвалідністю в усіх сферах життя, 4-6 серпня у селі Рованці в межах локації відвідувачі зможуть:

– дізнатися про унікальність шрифту Брайля, необхідність його вивчення та застосування;

– пройти майстер-клас, навчитися читати і писати на дотик, підписати унікальну листівку шрифтом Брайля для себе або для знайомих незрячих людей;

– поспілкуватися з незрячими людьми та дізнатися більше один про одного, аби налагодити взаєморозуміння у спілкуванні;

– спробувати зіграти в цікаві ігри на дотик, пройти невеличкий квест в пов’язках та відкрити в собі нові можливості для сприйняття світу;

– навчитися правилам супроводу і допомоги незрячим людям;

– на власному прикладі переконатися, що відсутність зору не перешкоджає повноцінному життю;

– долучитися до створення інклюзивної сильної України, в якій всі люди є рівними у своїх правах. І просто весело провести час разом.
 Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати кошти на принтер для незрячих

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах