Мова

Парафест Рівне 2015

09.06.2015

​7 червня 2015 року у Рівненському міському палаці дітей та молоді відбувся Перший Рівненський соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне 2015».

Організаторами фестивалю виступили Громадська організація «Рівненське товариство «Родина Кольпінга», Рівненський міський палац дітей та молоді, Рівненський інститут Університету «Україна», громадські організації людей з інвалідністю.

Фестиваль було проведено з метою поширення інформації про громадські організації людей з інвалідністю Рівненщини та організації, які працюють з людьми з інвалідністю, їх діяльність, цілі та досягнення, ознайомлення з життям, потребами, діяльністю та творчими здобутками людей з інвалідністю, налагодження співпраці між громадськими організаціями та проведення святкового концерту артистів та творчих колективів людей з інвалідністю.

Під час заходу відбулися: презентації громадських організацій людей з інвалідністю та їх підприємств, а також суспільних та творчих ініціатив людей з особливими потребами, виставки творчих робіт осіб з інвалідністю, майстер класи, святковий концерт.

8 червня в Костелі Св. Петра і Павла відбулася конференція “Співпраця з громадськими організаціями інвалідів як чинник соціалізації та вирішення проблем людей з інвалідністю”. Учасники конференції подякували організаторам за проведений фестиваль, поділилися особливостями діяльності своїх громадських організацій, обговорювали напрямки подальшої співпраці.

Одним з організаторів фестивалю був й Рівненський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

Виступ членів Рівненського обласного осередку розпочався піснею у виконані Наталії Дячук, яка є членом Рівненського обласного осередку разом з членом УТОГ Ольгою Пінчук, яка виконувала цю пісню жестовою мовою.

логотип заходу

фото з виставки

фото з виставки

Виступ Петра Поліщука

На фотографії Петро Поліщук

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах