Мова

Флешмоб «Волонтерський виклик»

22.06.2015

У квітні 2015 року у Києві стартував флешмоб «Волонтерський виклик», спрямований на формування активної громадянської позиції та виховання соціальної відповідальності підростаючого покоління. Комунальний заклад Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва першим прийняв участь у флешмобі. Діти, молодь з інвалідністю та їх сім’ї прийняли участь у прибиранні території навколо Центру, дитячого майданчика та побілці прилеглих бордюрів.

Згідно правил участі у флешмобі учасники повинні:

1) зробити волонтерську справу протягом місяця;

2) кинути виклик ще трьом людям/організаціям;

3) відзняти процес на відео та завантажити його на
https://www.facebook.com/VolunteerChallengeKiev
Флешмоб “Волонтерський виклик”.

20 червня 2015 року Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» прийняла виклик від студентів кафедри тифлопедагогіки Інститут корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та долучилась до флешмобу, облаштувавши прибудинкову територію Об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик».

ВГО «Генерація успішної дії» передає ініціативу та посилає волонтерський виклик трьом організаціям: Київській міській організації УТОС, Національній Асамблеї інвалідів України та Харківській громадській організації незрячих юристів.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах