Мова

Майже півсотні луцьких тролейбусів обладнали для незрячих пасажирів

31.05.2016

Волинський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» з 2009 року бореться, аби луцький громадський транспорт був доступним для незрячих, а саме обладнаний зовнішнім і внутрішнім оповіщенням.

26 травня 2016 року голова Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук разом із директором Луцького підприємства електротранспорту Ігорем Грицюком перевіряли тролейбуси Луцька на наявність зовнішнього оповіщення.

Нині 43 тролейбуси обладнані приладами зовнішнього оповіщення, щоправда, поки-що у 2-х машинах автоматично на відкриття дверей вони не спрацьовують. У 41 тролейбусі водій не зможе відключити озвучення, бо воно автоматично відкриває двері.

Ігор Грицюк обіцяє і надалі працювати, аби поліпшувати доступність транспорту для незрячих, зокрема встановити автоматичне внутрішнє оповіщення в тролейбусах, яке для незрячих просто необхідне. Це є реальна співпраця міської влади з громадською організацією, яка представляє незрячих.

Нагадуємо, що в 2015 році Волинський обласний осередок ВГО «Генерація успішної дії» у межах програми місцевих ініціатив став переможцем з ініціативою «Зробимо Луцьк доступним», яка і передбачала встановлення 43 пристрої зовнішнього оповіщення. Тож Віталій Ткачук запевняє перед громадою, що тут міська влада виконала свої зобов’язання, і тепер лишається контролювати, аби все справно працювало.

Луцьке підприємство електротранспорту

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах