Мова

Книгу «Подорож старим Луцьком» видали шрифтом Брайля

04.09.2017

1 вересня 2017 року у Крупівському НРЦ для дітей із порушеннями зору Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» презентувала чергову книгу для наймолодших незрячих і слабкозорих школярів «Подорож старим Луцьком» від автора Ольги Боярчук.

«Ця книжка розповість вам про казкове стародавнє місто Луцьк, покаже його глибоку історію, знаменні події, визначні споруди та відомих осіб, які жили, працювали, творили і прославляли це мальовниче місто.

Вперше за 26 років незалежності України надруковано книгу шрифтом Брайля про Луцьк, тому сьогоднішню подію можна назвати без перебільшення історичною і унікальною. Відтепер цю книгу зможуть читати як незрячі, так і дітки, із залишковим зором, адже крім Брайлівських книг нами було подаровано гарно проілюстровану, із чудовими малюнками книгу, яка точно припаде до вподоби діткам!

Крім цього, ця книга стане в нагоді діткам на уроках історії рідного краю, адже раніше для незрячих діток історія Луцька була недоступною.

Тираж Брайлівської книги – 20 примірників, її буде передано бібліотекам Луцька, школам Луцька із інклюзивною формою навчання, а також книгу можуть отримати всі охочі батьки, в яких є незрячі дітки», – розповів голова Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» та співкоординатор Студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio» Віталій Ткачук.

Презентація книги «Подорож старим Луцьком»

Презентація книги «Подорож старим Луцьком»

Презентація книги «Подорож старим Луцьком»

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах