Мова

А нам і гори по плече і море по коліно

11.09.2017

Активісти Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» та Івано-Франківської громадської організації жінок з інвалідністю «Біла тростина» 9 вересня 2017 року здійснили інклюзивний підйом на Говерлу під керівництвом досвідченого інструктора Цвілодуба Володимира Михайловича.

З тридцяти п’яти учасників підйому восьмеро людей було з порушеннями зору з яких один наймолодший учасник підйому, якому скоро виповниться лише дванадцять років.

Не дивлячись на складність маршруту мандрівка відбулась вдало, обійшлось без травм та інших неприємних інцидентів, що правда двоє учасників під час підйому порвали взуття, але це найменша біда, яка може трапитись у горах.

Досвід інклюзивного підйому хоча й був вдалий, але засвідчив на практиці, що подібні мандрівки людям з порушеннями зору у складі інклюзивної групи даються значно тяжче, бо тримати темп на рівні зі зрячими мандрівниками за відсутності достатнього зору виявляється не можливим.

Активісти Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в наступному році планують знову піднятись на Говерлу залучивши до групи 15-20 осіб з порушеннями зору і розробивши оптимальний маршрут з урахуванням можливостей мандрівників.

Колективна фотографія учасників підйому

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах