Запровадження послуги аудіоопису для осіб з порушеннями зору в обласних театрах Вінниці, Рівного та Хмельницького

Вінницький академічний музично-драматичний театр ім.Миколи Садовського, Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр та Хмельницький театр імені М. Старицького розпочали проєкт «Запровадження послуги аудіоопису для осіб з порушеннями зору в обласних театрах Вінниці, Рівного та Хмельницького» за підтримки Українського культурного фонду. Цей проект реалізує агенція аудіоопису «Slovom», а її очільник Любомир Покотило є керівником цього проекту.

У співпраці акторів, режисерів та фахівців проєкту планується проведення 12 інклюзивних показів шести різнопланових театральних постановок у супроводі аудіоопису.

Навчання  техніки супроводу людей з порушеннями зору

Працівники театрів пройшли навчання на практичних семінарах «Взаємодія в процесі надання послуг клієнтам, які мають порушення зору. Способи, техніки супроводу людей з порушеннями зору», які проводив консультант із питань безбар’єрного середовища Євгеній Свєт.

У рамках проєкту також експерти дослідять наявні архітектурні та інформаційні бар’єри, які існують на шляху незрячого або слабозорого глядача до театру.