Мова

Зірки досяжні

27.08.2013

У вівторок, 20 серпня 2013 року у малому залі засідань Закарпатської обласної державної адміністрації у рамках Міжнародного інтегрованого фізкультурно-мистецького фестивалю «Зірки досяжні» відбулося засідання круглого столу на тему: «Доступність сфери туризму та рекреації для людей з інвалідністю: реалії та перспективи».

Участь у заході прийняли заступник голови обласної державної адміністрації І. Качур, головний ініціатор проведення заходу, голова Спілки туризму для людей з обмеженими можливостями «Відродження» О. Казьміров, заступник начальника Департаменту соціального захисту населення В. Микулець, директор Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів А. Воробець, віце-президент з зовнішньої політики ВМГО «Генерація успішної дії» Ю. Сачук, представники ВМГО «Генерація успішної дії» П. Поліщук, В. Самчук, Д. Петров, А. Момут та М. Момут.

Головна мета заходу – популяризація та розвиток туризму, як ефективного способу оздоровлення людей з обмеженими фізичними можливостями, сприяння їхній інтеграції у суспільство, вироблення толерантного ставлення до всіх верств населення.

Уперше цей фестиваль відбувся на Закарпатті у 2010 році, тоді – на  обласному рівні. Цього року він отримав статус міжнародного. Адже до Закарпаття з’їхалися близько 120 учасників не тільки з інших регіонів країни, а й волонтери та інваліди з Угорщини, Словаччини та Польщі.

21 серпня відбулося сходження учасників фестивалю на гору Полонина Руна, яке вже стало традиційним і має глибокий символічний зміст для учасників фестивалю.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах