Мова

Зі Львова стартував велопробіг за участю незрячих людей

04.07.2015

4 липня 2015 року від площі Ринок у Львові розпочався Всеукраїнський благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» участь в кому взяли зрячі та незрячі велосипедисти на велосипедах-тандемах, який триватиме 30 днів до 5 серпня. Зрячі та незрячі велосипедисти разом подолають 2000 кілометрів на велосипедах-тандемах. Благодійний велопробіг охоплює десятки населених пунктів Західної та Центральної України, серед яких не лише великі міста – Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Київ, але й малі містечка та села.

Мета проекту – показати українцям, що незрячі – рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору. Під час Благодійного велопробігу будуть зібрані кошти для облаштування у Львові першої в Україні Сенсотеки – простору для дозвілля та неформальної інклюзивної освіти зрячої та незрячої молоді.

Проект проводиться в шанування Світлої пам’яті Миколи Пеха, який працював над ідеєю марафону у 2011 році.

Проект підтримали Посольство США в Україні, Міністерство соціальної політики України, Львівська міська рада, Благодійний фонд Ростислава Мельника, Українське національне об’єднання Канади та інші.

Проект реалізовує Громадська організація «Інститут українських студій», якій активно сприяє Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», члени якої теж прийматимуть участь у велопробігу на окремих відрізках маршруту.

Контакти: координаторка Благодійного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!»

Вікторія Лучка (тел.: +38 0938398674, е-mail: wiktoriya.luchka@gmail.com).

Сайт проекту: http://www.isee-ua.org/

Група в facebook: https://www.facebook.com/iseeua?fref=ts

Логотип велопробігу

Спонсори, організатори та партнери велопробігу

Учасники велопробігу на старті

Учасники велопробігу на старті

Учасники велопробігу Віталій УС та Артем Кучеренко

Учасники велопробігу на старті

Велопробіг вулицями Львова

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах