Мова

Віталій Ткачук одружився

22.04.2018

Голова Волинського осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук одружився у суботу 21 квітня 2018 року. Він каже, що це дуже велике кохання, тому вирішили не чекати ще місяць, аби зареєструвати шлюб в РАЦСі й одружилися за добу у ЦНАПі. Віталій Ткачук  розповідає, що познайомився зі своєю обраницею три місяці й один день тому.

«Доля нас звела три місяці тому, ми маємо спільних друзів, так і познайомилися. Зрозумівши одразу, що це велике і велике кохання, ми сьогодні одружилися. І вже найближчим часом плануємо повінчатися. Це пам’ятний день у моєму житті, адже моя обраниця не лише мені дружина, а й друг та опора в житті і взагалі, вона просто красуня і я безмежно її люблю!», – каже Віталій Ткачук.

Та додає, що дружина Олена Зварич до громадської діяльності не має жодного відношення, працює менеджером в одній із луцьких фірм.

Координаційна рада ВГО «Генерація успішної дії» вітає Віталія Ткачука та його дружину Олену з реєстрацією шлюбу та утворенням сім’ї. Бажаємо подружжю щастя, добробуту, злагоди та родинного затишку.

Віталій та Олена Ткачук у день весілля

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах