Мова

Вечір пам’яті, присвячений Кагановській Ларисі Григорівні

29.09.2014

Кагановська Лариса Григорівна

28 вересня 2014 року в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського відбулось відзначення Дня Бібліотеки, який цього року був присвячений Кагановській Ларисі Григорівні. На вечорі пам’яті звучали вірші, присвячені Ларисі Григорівні, романси, які вона любила, у виконанні дуету «Меццо», та відомих виконавців естради, спогади про цю надзвичайно хорошу світлу, професійну людину. На захід також завітали колеги зі Львова, які ділилися спогадами про Ларису Григорівну та читали вірш, присвячений їй Львівського поета Степана Підлужного.

Вечір пам’яті Лариси Григорівни зібрав дуже багато людей, що неабияк втішає. Це означає, що її невтомна праця, численні добрі справи, посіяні нею, залишили глибокий слід у душахтих, хто прийшов на цей вечір і в тих, хто не зміг прийти з якихось причин.

Ми завжди пам’ятатимемо цю дивовижної душі, палкого серця і невтомної праці, жінку і прагнутимемо досягти тих вершин майстерності у роботі, якими легко володіла вона!

Завершуючи, хотілося б сказати цитатою з вірша Євгена Познанського:

Добрый гений всей библиотеки,
Здесь о вас все помнят каждый час,
Ваша память тут живет навечно,
Значит не покинули вы нас.

Вічна вам пам’ять, дорога наша, всіма шанована,
Ларисо Григорівно і царство небесне!

ФОТОГРАФІЇ ЗАХОДУ

Голова Київського міського осередку ВМГО “Генерація успішної дії”, співробітник Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського Марина Потеляхіна

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах