Мова

У Рівному відкрили ЦНАП доступний для людей з інвалідністю

30.01.2016

29 січня 2016 року у Рівному урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, приміщення якого доступне для людей з інвалідністю. Загальна площа приміщення 1027 м2. Проект реконструкції вартістю 6,4 млн гривень реалізовано за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету Рівного, міжнародної технічної допомоги (проекту транскордонного співробітництва «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна»).

Приміщення Центру надання адміністративних послуг забезпечене необхідним сучасним обладнанням та оргтехнікою, в тому числі автоматизованою системою керування чергою, та дозволяє за день прийняти від 600 до 800 суб’єктів звернень. В Центрі надання адміністративних послуг є можливість надання 144 адміністративних послуг. Кількість робочих місць – 41.

Реконструкція приміщення Центру надання адміністративних послуг здійснювалась протягом 2015 року під пильним контролем радника Рівненського міського голови з питань людей з інвалідністю та керівника Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області Петра Поліщука, який тісно співпрацюючи з архітектор проекту реконструкції надавав йому необхідну консультативну допомогу щодо облаштування об’єкту з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

Урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг відбулось у присутності Президента України Петра Порошенка, який перебував на Рівненщині у робочій поїздці. Репетиція урочистого відкриття відбулась 26 січня. Вже тоді стало зрозуміло, що на саме урочисте відкриття потраплять не ті, хто мав хоч якесь відношення до реконструкції Центру надання адміністративних послуг, а слухняна масовка державних службовців, які демонструватимуть радість і не будуть задавати гаранту зайвих питань. Організатори урочистого відкриття Центру надання адміністративних послуг настільки захопились організацією слухняної масовки, що навіть не порахували за необхідне запросити архітектора проекту реконструкції та людину, яка допомагала зробити реконструйоване приміщення доступним для людей з інвалідністю, а коли Петро Поліщук намагався потрапити на урочисте відкриття без запрошення, то йому це не вдалось, бо у списках його не було і тому його звісно не пропустили.

«Такі Центри надання адміністративних послуг – це ще один наш рубіж у боротьбі з корупцією, ще один крок до того, щоб зробити життя людей кращим, щоб дати людям можливість переконатися, що ситуація зі владою змінюється на краще», – наголосив Президент України Петро Порошенко на урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг.

Водночас, така організація урочистостей з нагоди відкриття того чи іншого об’єкту є ще один крок до того, щоб дати людям можливість переконатися, що ситуація зі владою не тільки не змінюється на краще, а гірше того відбувається успадкування негативних проявів з минулого та їх консервація та поширення, що не може не турбувати та не обурювати.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах