Мова

У Полтаві відбувся Весняний благодій бал

05.03.2019

2 березня 2019 року у Полтаві на території Краєзнавчого музею ім. В. Кричевського відбувся Весняний благодій бал у програмі якого, зокрема, був благодійний аукціон, кошти зібрані на якому будуть спрямовані на створення всеукраїнського інклюзивного онлайн-ресурсу з питань дошкільного розвитку дітей та працевлаштування дорослих з інвалідністю.

Організатором Весняного благодійного балу виступила Громадська організація «Ділові Українські Жінки», діяльність якої має на меті зміцнення впливу та ролі сім’ї у розвитку українського суспільства. До підготовки та участі у балі долучились активісти відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Полтавській області та представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України у Полтавській області Ірина Твердохліб.

Весняний благодійний бал 2019

Під час балу було оголошено про започаткування Всеукраїнського проекту для допомоги людям з інвалідністю щодо працевлаштування та для дітей з особливостями розвитку і їхніх сімей. В межах проекту планується відкриття гарячої лінія для батьків, які виховують таких дітей та для людей з інвалідністю щодо пошуку роботи. Керівником проекту призначено керівника відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Полтавській області Марину Бабець.

На вході гостей зустрічав симфонічний квартет, який виконував класичні мелодії. А на самому балу – лунав оперний спів. Майстер-класи з полонезу та фігурного вальсу провели Павел Миронов та Юлія Литвин. На запрошення представника Національної Асамблеї людей з інвалідністю України у Полтавській області Ірина Твердохліб участь у балі взяв шестикратний чемпіон світу зі спортивних бальних танців на візках Іван Сівак, який спеціально приїхав до Полтави з Рівного.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах