Мова

У Києві відбувся квест для незрячих

04.05.2017

Першого травня, замість традиційного для багатьох святкування на природі, незрячі вирішили провести активний відпочинок та організували Kyiv city access quest (Квест на доступність міста Києва).

Ініціативна команда волонтерів, до складу якої входять зокрема практикуючі тифлопедагоги, розробила та підготувала спеціальний маршрут та завдання різноманітної складності, які розраховані на учасників з інвалідністю по зору.

У квесті взяли участь 6 команд по два учасника в кожній, один – незрячий, інший – із залишком зору. Деякі учасники навіть приїхали до Києва спеціально з інших міст щоб взяти участь у квесті.

Один із організаторів квесту, член Наглядової ради ВГО «Генерація успішної дії» Ігор Кушнір зазначив, що учасники квесту – це люди, які хочуть вести активний спосіб життя та виходити із зони комфорту: «Ми популяризуємо активний спосіб життя для незрячих, показуємо соціуму, що ми є такі ж самі громадяни, яких не треба жаліти».

Участь у квесті взяла член Координаційної ради ВГО «Генерація успішної дії» та керівник відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Житомирській області Вікторія Шевчук, яка з своїм напарником Антоном Шавановим здобула друге місце за результатами квесту.

Участь у квесті в якості волонтерів також взяли президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв та віце-президент з зовнішньої політики ВГО «Генерація успішної дії» Володимир Пеліховський.

Квест відбувся за фінансової підтримки Ротарі клубу Київ-Софія якому організатори та учасники квесту висловлюють щиру подяку за сприяння у проведені квесту.

Проведення квесту широко висвітлювалось у засобах масової інформації.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах