Мова

Театральний соціальний Фестиваль «АРТ-Плейбек. Разом» для різних громад та спільнот

24.10.2016

28 жовтня 2016 року відбудеться відкриття Міжнародного інклюзивного театрального Фестивалю «АРТ-Плейбек. Разом» для різних громад та спільнот в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка.

Мета Фестивалю – розвиток культури діалогу, співтворчості, співучасті, емпатії, а також подолання упереджень, стереотипів людей один до одного за допомогою сучасних театральних методик, зокрема – плейбек-театру, форум-театру та документального театру.

У Фестивалі візьмуть участь представники різних соціальних груп, в тому числі ті, які перебувають у меншості, дискримінуються та мають мало (або зовсім не мають) можливості бути почутими. Ми запрошуємо людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб зі сходу України та Криму, ЛГБТ-спільноту, національні меншини, а також сім’ї, підлітків, студентів. На Фестиваль приїдуть учасники, театри і тренера з різних міст України (Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Чернігів, Луцьк, Житомир та ін.) та інших країн – Ізраїлю, Росії, Німеччини, Швейцарії.

На Фестивалі «АРТ-Плейбек. Разом» будуть досліджувати за допомогою театру різні життєві теми, в тому числі неоднозначні, хвилюючі. Що означає для мене громада? Як я ставлюся до себе, ким я бачу себе? Як в такому розмаїтті один одного знаходити єдність? Як не втратити контакт один з одним в загострених ситуаціях? Так само буде звучати тема міжкультурного діалогу через творчість.

Фестиваль є частиною соціально-культурного проекту «АРТ-Плейбек», який спрямований на роботу зі спільнотами та громадами для створення інклюзивного творчого простору, примирення і співпраці.

Організатори Фестивалю – Київський плейбек-театр «Отраженіє», громадські організації YMCA України, «Генерація успішної дії». Співорганізатори – Friedrich-Ebert-Stiftung Регіональний офіс “Діалог Східна Європа”, Національний музей Тараса Шевченка, Академія праці, соціальних відносин і туризму. Фестиваль також має низку партнері, які допомогли зробити Фестиваль якісним, насиченим, творчим та корисним.

Програма Фестивалю на 28 жовтня 2016

Реєстрація, творче спілкування учасників – 14:30 – 15:30

Відкриття Фестивалю – 15:30

Виступи форум-театру та документального театру – 16:45 – 17:50

Виступи плейбек-театрів – 18:10 – 20:30

Закриття першого дня Фестивалю – 20:30 – 20:45

Участь у Фестивалі передбачає сплату благодійного внеску, який йде на покриття організаційних витрат.

Адреса Відкриття Фестивалю:

Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12, Національний музей Тараса Шевченка

Акредитація журналістів

на Відкриття Фестивалю за тел 093 047 71 19, Наталія або по e-mail artplaybackf@gmail.com

Фестиваль триватиме ще два дні – 29 та 30 жовтня 2016 з адресою: Київ, вул. Велика Окружна дорога, 3 Академія праці, соціальних відносин і туризму. Початок роботи о 10:00

Подробиці про Фестиваль: https://www.facebook.com/artplaybackfest, http://art-playback.in.ua/

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах