Мова

У Рівному заговорили тролейбуси

12.10.2013

Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» протягом останнього року наполегливо працював над вирішенням питання встановлення на рівненських тролейбусах систем зовнішнього озвучування номеру маршруту. Проблема зовнішнього озвучування номеру маршруту порушувалась у чисельних зверненнях до обласної та міської влади, на нарадах та «круглих столах», а також широко висвітлювалась на обласному телебаченні. Ініціатива Рівненського обласного осередку була підтримана особисто міським головою Рівного Володимиром Хомко, який сприяв виділенню коштів, у розмірі 40 тисяч гривень, з міського бюджету для закупівлі необхідного обладнання.

Рівненський обласний осередок ВМГО «Генерація успішної дії» надав безкоштовно один тестовий пристрій директору КП «Рівнеелектроавтотранс» Загинею С.Я. , який був встановлений на тролейбус, що слідує за маршрутом № 3, який працює до цього часу. Цей пілотний варіант зовнішнього звукового інформатора номера маршруту транспортних засобів, розроблений та виготовлений київським приватним підприємством «СенКо» за рекомендаціями та ідеєю голови Рівненського обласного осередку ВМГО «Генерація успішної дії» Петра Поліщука. для того, щоб люди з порушенням зору і незрячі могли визначити номер маршруту транспортного засобу та здійснити посадку у той, який їм потрібно. Також цей пристрій допоможе іншим людям в темну пору доби, чи зимову пору (коли замерзають вікна і неможна побачити табличку з номером маршруту).

Голова Рівненського обласного осередку ВМГО «Генерація успішної дії» Петро Поліщук та його заступник Вікторія Самук, які безпосередньо займались вирішенням проблеми зовнішнього озвучування номеру маршруту, тепер мають намір зосередитись над вирішенням іншої проблеми встановлення у Рівному озвучених світлофорів. Тож на останок хочеться їх побажати подальших успіхів у питаннях вирішення проблем інфраструктурної доступності на Рівненщині.

Якщо вас зацікавила дана тема і ви хотіли б вирішити питання зовнішнього озвучення транспорту у своєму місті звертайтеся до Петра Поліщука.

* * * * *

Сюжет студії 1+1, ТСН, 15 10 2013

ТОВ “Телерадіокомпанія “Рівне 1”
Інформаційна програма «Новини Рівного». 11.10.2013.

Рівненська обласна державна телерадіокомпанія.
Інформаційна програма «День». 11.10.2013.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах