Мова

ВПО з інвалідністю дізналися про можливості реалізації права на працю

01.06.2016

Захід проводився в межах проекту “Почуй мене” – надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО “Центр Соціальна Дія” в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО”. Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

Логотип

23 травня 2016 року в будинку культури Харківської обласної організації Українського товариства глухих, що знаходиться за адресою:      м. Харків, вул. Сухумська 5, Харківська громадська організація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості внутрішньо переміщених осіб з вадами слуху, що знаходяться на обліку Харківської обласної організації Українського товариства глухих стосовно реалізації права на зайнятість.

На семінарі були розглянуті питання реалізації права на працевлаштування, можливості перенавчання в центрі зайнятості, порядок  отримання статусу безробітного, порядок  припинення трудових відносин у зоні АТО, механізми стимулювання роботодавців, порядок отримання одноразової грошової допомоги для відкриття власної справи,  започаткування власної справи та отримання статусу фізичної особи підприємця, роль та значення трудових рекомендацій в індивідуальній програмі реабілітації.

За допомогою сурдоперекладача особи з вадами слуху змогли отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристам організації.

Відеозапис семінару з сурдоперекладом можна переглянути за посиланням

https://www.youtube.com/watch?v=Oq6dSddmtcE

Також можна ознайомитися з відеозаписом  семінару «Соціальні гарантії для ВПО»  з сурдоперекладом за посиланням

http://jurist.org.ua/pravoroziasniuval%D1%8Cnii-sieminar-dlia-vpo-z-vadami-slukhu-kharkiv

Нагадуємо,  що правову допомогу ВПО з інвалідністю можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:

телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.

Семінар про можливості реалізації права на працю

Семінар про можливості реалізації права на працю

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах