Мова

Обрано новий склад Громадської ради при Державній службі з питань інвалідів та ветеранів України

25.06.2013

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положення про Громадську раду при Державній службі з питань інвалідів та ветеранів України завершився дворічний термін повноважень цього постійного консультативно-дорадчого органу. Тому 25 червня 2013 року, у приміщенні Київського міського Палацу ветеранів (вул. Бастіонна, 11), відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній службі з питань інвалідів та ветеранів України.
На засіданні були присутні представники інститутів громадянського суспільства, які у встановлений термін подали відповідні документи та отримали право вирішального голосу. Під час засідання були обрані робочі органи установчих зборів, затверджено порядок денний. Заслухано звіти голови ініціативної групи Віктора Доманського та співголови Громадської ради Віктора Палія про підготовку до установчих зборів та про підсумки роботи консультативно-дорадчого органу при Службі за 2011 – 2013 роки. Учасники засідання прийняли звіти до відома та перейшли до розгляду наступних питань порядку денного, відзначивши плідну та конструктивну співпрацю Служби з громадськими організаціями інвалідів та ветеранів.
Далі за результатами поіменного відкритого голосування було обрано новий склад Громадської ради при Державній службі з питань інвалідів та ветеранів. До неї увійшли 49 представників інститутів громадянського суспільства, в тому числі президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах