Мова

Незрячі дівчата підкорюватимуть небо, стрибаючи з парашутом

30.09.2016

Піднятися в небо на висоту у кілька кілометрів, подолати страхи і стрибнути в повітряну безодню… Щоб стати сильнішими, для нового досвіду, для неймовірних відчуттів… Летіти. Падати. Бути вільними. Відчувати. Але не бачити…

Учасниці унікальної акції – незрячі дівчата. 02 жовтня о 15:00 у Києві в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи FightForRight на аеродромі “Чайка” учасниці акції підкорюватимуть небо, стрибаючи з парашутом, аби продемонструвати, що інвалідність не обмежує людину; аби зруйнувати у суспільстві негативні стереотипи щодо незрячих людей та на власному прикладі показати, що жодні фізичні порушення не заважають людям з інвалідністю жити активним, повноцінним життям.

У кожної з учасниць – своя історія, успіх, якого вдалося досягнути, наполегливо працюючи над собою, долаючи перешкоди в навколишньому оточенні та внутрішні бар’єри. Вони мають різні наміри й мотивацію, за що борються. І в першу чергу, своїм активним ставленням до життя змінювати світ.

“У 2010-му році я втратила зір, проте продовжую жити активно. Наразі працюю над створенням соціального проекту “Незрячі можуть все”, щоб відстоювати права людей з інвалідністю по зору – на якісну освіту, працевлаштування та безбар’єрний простір. Стрибати буду, бо подобається екстрим. Щоб жити повноцінно, треба брати від життя все найкраще й інвалідність у цьому не завада. Такі заходи мають надихати не лише людей з інвалідністю боротися за права, а всіх людей, оскільки демонструють, що повноцінне життя не знає обмежених можливостей”, – переконана одна з учасниць Кампанії FightForRight, Юлія Мостова – член Національної Спілки Журналістів України, авторка журналістських розслідувань та громадська активістка.

Всеукраїнська Кампанія FightForRight/ Боротьба за права – це соціальна ініціатива, екстремальні заходи, що проводяться в Україні вперше за участю людей з інвалідністю, відображаючи їхню боротьбу за рівність у суспільстві та дотримання прав людини.

Сторінки Кампанії в Facebook.

Акредитація для ЗМІ за телефоном: 063 443 29 32 – Юлія Сачук, координаторка Кампанії FightForRight.

Організатори: Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії”, Центр інформації про права людини за підтримки Human Rights Fund of NL MFA.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах