Мова

Discovery відкриє в Києві спеціальний маршрут для людей з інвалідністю по зору

04.09.2015

7 вересня 2015 року в Києві в межах серії благодійних ініціатив «Необмежений погляд» відкриють спеціальний маршрут, обладнаний табличками з шрифтом Брайля для людей з інвалідністю по зору. Ініціатором проекту стала Discovery Networks, проект також підтримали Київська міська державна адміністрація та Українське товариство сліпих.

В районі Володимирської гірки, в Парку Слави, на Пейзажній алеї, біля Пішохідного мосту та біля арки Дружби народів будуть встановлені спеціальні таблички, де шрифтом Брайля будуть описані чудові вигляди цих мість у найменших деталях.

Аби текст табличок не просто розповідав про красу міста, але й допомагав уявити яскраву, повну та детальну картину, до участі в проекті було запрошено відомих сучасних українських письменників – Любко Дереша, Галину Ткачук, Катерину Бабкіну, Олеся Ільченка та Ксенію Харченко. Кожен з них постарався передати власний погляд на красу Києва настільки повно, щоб незряча людина змогла побачити ці образи у своїх думках.

Також на табличках розмістять повідомлення, написане стандартним текстом, з метою привернути увагу зрячих людей до проблем тих, хто позбавлений простої, але життєво важливої можливості – бачити оточуючий світ.

 Скоро в межах ініціативи також планують запустити сайт, де, окрім опису проектів, буде розміщено карту місць із табличками та художній текст письменників, які взяли участь в акції. Також на сайті буде опубліковано телефон гарячої лінії для тих, хто має проблеми з зором та для небайдужих, які хочуть допомогти.

Відкриття маршруту відбудеться 7 вересня о 12:00 в Парку Слави.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах