Мова

Чи пристосований Луцьк для людей з порушеннями зору

17.10.2017

Луцьк неналежним чином пристосований для людей з порушеннями зору, хоч міська влада вживає заходів, щоб полегшити повсякденне життя незрячих.

Про це йдеться в сюжеті “12 каналу”.

Голова Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук каже, що останнім часом співпраця із владою покращилась. Проте ще не все працює належним чином.

Ще у 2010 році Волинський обласний осередок ВГО «Генерація успішної дії» за кошти фонду «Відродження» придбала зовнішні та внутрішні засоби оповіщення для маршруток. Проте обладнання досі так і не встановлено.

Неналежним чином працюють засоби оповіщення і у тролейбусах, не чути зараз і повідомлень на переходах – вони або вимкнені або працюють дуже тихо.

Щодо безпеки та розмаїття дозвілля незрячих, то рік тому в Луцьку відкрили студію друку шрифтом Брайля. Тепер тут видають не лише книги. Є замовлення на інструкції для ліків та меню для ресторанів.

«Луцьк є без перебільшення лідером із закладів харчування, в яких є меню шрифтом Брайля», – каже голова Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах