Мова

Благодійний показ мод за участю дітей та молоді з особливими потребами

28.03.2015

26 березня 2015 року в Житомирі відбувся благодійний показ мод за участю дітей та молоді з особливими потребами. Учасниками дефеле стали двоє членів Житомирського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Оксана Франчук і Вікторія Шевчук.

Голова Житомирського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Вікторія Шевчук вже вдруге приймала участь в подібному заході. За її словами враження від участі просто супер! Зал приймав учасників дуже тепло і щиро. «Такі заходи дають можливість показати людям і доказати собі що незважаючи на інвалідність ми себе можемо реалізувати навіть в дефиле», — зазначила Вікторія Шевчук.

Захід проводила Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі» разом з благодійним фондом «Зігрій любов’ю дитину», швейною фабрикою «Марічка» та благодійним фондом «Сім’я» та за підтримки Асоціації благодійників України.

Швейна фабрика «Марічка» пошила 20 виробів для дітей та молоді, в яких вони дефілювали. Показ складався з трьох виходів: перший – спортивний стиль, другий – українська тематика та третій – творчий виступ, український танок.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах