Мова

благодійна акція «Я хочу бачити життя»

02.04.2017

Плакат акції «Я хочу бачити життя»ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», бере участь в акції «Я хочу бачити життя» яку проводить Всеукраїнський благодійний фонд #серцедосерця на підтримку дітей з порушеннями зору. Адже ми розуміємо важливість вчасного і якісного лікування очних захворювань задля збереження зору!
Запрошуємо усіх небайдужих людей приєднуватися до нас та підтримати таку необхідну справу! адже рання корекція і діагностика очних захворювань важлива і дає шанс дітям мати гарний зір і бачити світ в усіх його барвах!!!
Акція триватиме до 9 квітня 2017 року та проходить в усіх областях України.
Метою даної акції є придбання медичного офтальмологічного обладнання в дитячі обласні лікарні України.
Наразі вже існуюче обладнання дитячих очних відділень працює майже безперервно (зважаючи на збільшення захворюваності очей),а тому неминучим процесом є зношування та вихід з ладу як діагностичної так і лікувальної апаратури, такої необхідної діткам, задля збереження їх оченят.
Якщо ви ще не долучились – приєднуйтесь! Фінал акції відбудеться 8 – 9 квітня в більшості обласних центрів України, зокрема в Києві в парку Шевченка. В ці дні волонтери будуть зі скриньками збирати кошти на таку необхідну справу.
Долучайтися до акції може кожен: ставши волонттером або зробивши благодійний внесок в скриньку, яку ви побачите біля плакату акції чи у волонтерів, яких ви впізнаєте за наявності червоного сердечка з написом «Серце до серця» та бейджика.
Зробити благодійний внесок можна також за наступними реквізитами:
р/р 2600501306399
в ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.
Найменування платежу:
Для _________ області (вкажіть, будь ласка, назву області чи міста).
Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання.
ЗБЕРЕЖЕМО РАЗОМ ЗДОРОВЬЯ ДІТЕЙ!!!

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах