Мова

Люди з інвалідністю на Рівненщині не залишаться без правової допомоги

14.05.2015

14 травня 2015 року у навчально-тренінговому центрі Рівненської обласної книгозбірні відбулася зустріч з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Овдіюком Василем Петровичем. Захід був приурочений до Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю.

Активну участь в організації заходу приймали Петро Поліщук, Вікторія Самчук, які представляють відокремлений підрозділ «Рівненський обласний осередок» Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

Серед присутніх були керівники громадських організацій та об’єднань людей з інвалідністю: Кривко Т. (Рівненська обласна організація УТОГ), Павелко В. (заступник з соціальних питань Учбово-виробничого підприємства УТОС), Войтович Т. (Всеукраїнська благодійна організація інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини»), Конончук Т.(Рівненська обласна громадська організація «Спілка батьків дітей інвалідів із захворюваннями ЦНС «Стежкою добра»), Косинська М.(Громадська організація спілки інвалідів з дитинства «Передзвін»), Чорноус Н.(Центр РПРСА «Пагінець») та ін.

Василь Петрович ознайомив учасників зустрічі з основними змінами в Українському законодавстві, пояснив, яким саме соціально незахищеним верствам населення буде надаватися безкоштовна вторинна юридична допомога з цивільних та адміністративних справ з 1 липня 2015 року. Також відповів на численні запитання, щодо команди Центру, його діяльності та завдань.

Зустріч з Овдіюком Василем Петровичем

Зустріч з Овдіюком Василем Петровичем

Зустріч з Овдіюком Василем Петровичем

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах