Мова

Доторкнись і пізнай Україну!

08.10.2015

7 жовтня 2015 року в приміщені Книгарні «Є» відбулась презентація рельєфно-графічних адміністративних карт України, розроблених та виготовлених Студією тифлографіки «Тифлограф» та Всеукраїнською громадською організаціэю людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в межах реалізації проекту «Право на доступність: досвід США в українських реаліях» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (програма «Гранти для учасників програм обмінів») та під егідою Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

В презентації взяли участь ті, хто безпосередньо працювали над розробкою дизайну, підготовкою макету та виготовленням карти, а саме: експерт з тифлографіки Марек Якубовскі, автор і керівник проекту «Право на доступність: досвід США в українських реаліях» Юлія Сачук та доцент кафедри тифлопедагогіки Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Ганна Серпутько.

Юлія Сачук, Марек Якубовскі та Ганна Серпутько тримають разом рельєфно-графічну адміністративну карту України

Рельєфно-графічна карта України допоможе дітям і дорослим з порушеннями зору сформувати уявлення про Україну, її територію, адміністративний поділ, розташування відносно сусідніх кран, дізнатися, де знаходяться обласні центри, області, моря тощо.

Унікальна карта буде корисною вчителям, учням, викладачам та студентам з порушеннями зору, адже допоможе унаочнити навчальний процес, що в цілому сприятиме підвищенню якості освіти людей з порушеннями зору в Україні, їх успішній реалізації у професійній та повсякденній діяльності.

У процесі розробки дизайну та виготовлення карти було враховано вимоги універсального дизайну та дотримано міжнародних стандартів тифлографіки.

Карти будуть безкоштовно розповсюджуватися в школах, де навчаються діти з порушеннями зору, зокрема у Києві, Львові, Одесі, Харкові, а також серед зацікавлених осіб, які мають порушення зору.

<

 

Відео з презентації рельєфно-графічних адміністративних карт України в Книгарні «Є»

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах