Мова

Презентація книги «Слово Пророка» Джебрана Халіля Джебрана в бібліотеці

02.03.2015

24 лютого 2015 року в Центральній спеціалізованій бібліотеці для сліпих ім. М.Островського відбулась презентація літературно–музичної композиції за всесвітньо відомим твором «Слово Пророка» класика світової літератури лівано-американського філософа, есеїста, романіста і художника Джебрана Халіля Джебрана . У заході взяли участь: Уляна Письменна (перекладач), Віра бондар (скрипка), Олексій Власов – (гітара, вокал) Та Олег Сухарєв (гітара, вокал).

Твір «Слово Пророка» складається з 26 частин. У книзі розповідається про зустріч Аль–Мустафи, головного героя книги, з жителями вигаданого міста Орфалеса. Тут Пророк ділиться з людьми своєю мудрістю, відповідаючи на запитання мешканців міста про добро й зло, красу, смерть та багато інших важливих для кожної мислячої людини речей.

Перлини східної мудрості, пересипані майстерно виконаними музичними творами, злилися в цілісну композицію. Бардівські пісні ніби доповнювали вищесказане у поетичному слові. Тож свято музики та поезії пройшло на високій ноті.

Вiра Бондар, Олексiй Власов, Уляна Письменна

Уляна Письменна (перекладач)

Олег Сухарeв (бард)

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах