Мова

Житомирським студентам провели тренінг щодо взаємодії з незрячими

01.10.2016

26 вересня 2016 року Відокремлений підрозділ ВГО «Генерація успішної дії» в Житомирській області провів тренінг для студентів спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» Житомирського державного університету ім. Франка, на тему: «Етика спілкування та супровід людей з інвалідністю по зору, їх реабілітація та соціалізація».

Студенти ознайомились з основними моментами супроводу та етикою спілкування з людьми з інвалідністю. Дізнались історію виникнення білої тростини і шрифту Брайля. З цікавістю розглядали книжки для незрячих і спробували самостійно написати кілька літер.

Для студентів було відкриттям новітні технічні засоби, якими користуються незрячі. Також їм розповіли про особливості проведення реабілітаційних заходів при повній втраті чи частковому погіршені зору.

«Коли мені допомагали вийти з корпусу, я помітила, що мене впевнено і зручно для мене ведуть. Навідміну від того, як мене вели по корпусу до тренінгу», — зізналась після тренінгу керівник Відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» в Житомирській області Вікторія Шевчук.

Житомирським студентам провели тренінг щодо взаємодії з незрячими

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах