Мова

З 26 по 30 серпня 2016 р. пройшла Всеукраїнська нарада/збори представників громадських об’єднань – членів та партнерів НАІУ

02.09.2016

Всеукраїнська нарадазбори представників громадських об’єднань – членів та партнерів НАІУ

З 26 по 30 серпня 2016 р. у Львівській області, в унікальному природньому середовищі гірських Карпат, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України пройшла Всеукраїнська нарада/збори представників громадських об’єднань – членів та партнерів Національної Асамблеї інвалідів України.

В рамках заходу відбулось представлення результатів діяльності інноваційних програм та проектів НАІУ на національному та регіональному рівнях у сфері захисту прав та інтересів осіб з інвалідністю у різних сферах життєдіяльності за 2016 рік.

Учасники наради мали змогу обговорити стратегічні напрямки діяльності організації на місцях в умовах децентралізації, пройти навчання щодо планування діяльності ГОІ на місцевому рівні, обмінятися досвідом та презентувати результати своєї роботи в регіонах.

За підсумками наради буде створено стратегічний план розвитку організації на 2017-2020 роки.

У нараді брали участь президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв, віце-президент з внутрішньої політики ВГО «Генерація успішної дії», голова Рівненського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Петро Поліщук та голова Полтавського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Марина Бабець.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах