Мова

Всеукраїнська конференція «Створення центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю – запорука виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»

03.11.2016

27-30 жовтня 2016 року в Харкові проходила Всеукраїнська конференція «Створення центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю – запорука виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю». Організаторами виступають ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Харківською громадською організацією незрячих юристів.

Другий день роботи Всеукраїнської конференції «Створення центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю – запорука виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»

Всеукраїнська конференція проводилась з метою покращення реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю через створення мережі центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю. На конференції обговорювали різні моделі створення мережі обласних центрів.

До участі у конференції були запрошені фахівці у сфері права та лідери громадських об’єднань осіб з інвалідністю, а також представники Державної судової адміністрації, Управління праці та соціального захисту населення та Державної фіскальної служби.

Участь у всеукраїнській конференції взяли президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв, віце-президент з внутрішньої політики ВГО «Генерація успішної дії» та голова Рівненського обласного осередку організації Петро Поліщук, член правління Рівненського обласного осередку організації Ніна Асєєва, голова Харківського обласного осередку організації Віталій Ус, голова Донецького обласного осередку організації Олександр Мовчан, голова Житомирського обласного осередку організації Вікторія Шевчук, голова Київського міського осередку організації Володимир Пеліховський та заступник голови Київського міського осередку організації Марина Потеляхіна.

Другий день роботи Всеукраїнської конференції «Створення центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю – запорука виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах