Мова

VII Всеукраїнська конференція ВМГО «Генерація успішної дії»

05.12.2012

1 грудня 2012 року у Києві відбулась VII Всеукраїнська конференція Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії».

Делегати конференції заслухали звіт Координаційної ради та визнали її роботу задовільною.

Делегати конференції заслухали проект типового положення про відокремлений підрозділ організації та прийняли текст проекту за основу, визнавши за доцільне прийняття його в цілому вже після того як вступить у дію новий Закон України «Про громадські об’єднання».

Делегати конференції обговорили доцільність відмови від молодіжного статусу організації та дійшли згоди щодо того, що це питання ще не на часі.

Делегати конференції затвердили опис символіки та положення про неї. Саме ж зображення було затверджене ще минулого року під час проведення минулорічної Всеукраїнської конференції.

Делегати конференції обрали новий склад Координаційної ради та Наглядової ради. З персональним складом центральних статутних органів організації можна ознайомитись на сайті організації за цим посиланням: http://gud.org.ua/kerivnictvo/

В різному було розглянуто питання щодо виключення з організації Клопоти Євгенія Анатолійовича. Делегати Всеукраїнської конференції взяли до уваги, що Клопота Євгеній Анатолійович 1974 року народження є членом організації, вік якого перевищує 35 років, а також те, що він своєю деструктивною діяльністю шкодить авторитетові організації, систематично відмовляється виконувати рішення організації та зводить нанівець нормальну комунікацію та співпрацю між центральними статутними органами організації та Запорізьким обласним осередком організації, який він очолює. У зв’язку з цим делегати Всеукраїнської конференції більшістю голосів вирішили Клопоту Євгенія Анатолійовича з організації виключити.

По завершенню Всеукраїнської конференції делегати відсвяткували шестиріччя організації, яке виповнилось ще 13 листопада цього року.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах