Мова

Відбулась зустріч щодо створення Робочої групи з доступності виборчого процесу

30.01.2018

29 січня 2018 року президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв взяв участь у зустрічі щодо створення Робочої групи з доступності виборчого процесу, яка відбулась у Києві за ініціативи Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

Ця зустріч відбулась з метою об’єднати представників органів адміністрування виборів, організацій та інституцій, що займаються виборчими питаннями та питаннями осіб з інвалідністю, для обговорення питання забезпечення повної та рівної участі людей з інвалідністю у політичних та виборчих процесах та напрацювання стратегії та інструментів забезпечення доступності виборчого процесу для людей з інвалідністю. Учасники зустрічі обговорили проект Положення про Робочу групу з доступності виборчого процесу.

Президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв висловив зацікавленість щодо участі організації у процесах пов’язаних з сприянням у забезпеченні повної та рівної участі людей з інвалідністю по зору у політичних та виборчих процесах, а також наголосив на необхідності створення належних умов для виборців з порушеннями зору щодо доступності агітаційних матеріалів у формах прийнятних для їхнього сприймання.

Наступна зустріч учасників Робочої групи з доступності виборчого процесу відбудеться орієнтовно наприкінці березня і буде присвячена питанням забезпечення доступності безпосередньо на виборчих дільницях.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах