Мова

Учасники Всеукраїнського благодійного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» побували у Києві

11.07.2015

9 липня 2015 року Київ зустрів учасників Всеукраїнського благодійного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!», який стартував у Львові 4 липня та проляже територією західної та центральної України.

10 липня 2015 року в приміщені Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему: Всеукраїнський благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу».

Того ж дня у Києві в приміщені Американського дому відбулась відкрита дискусія та літературно-музична імпровізація «Бачити в темряві: світ зрячих і незрячих людей». У відкритій дискусії взяли участь аташе з питань культури, Посольство США в Україні Шарі Бистрянські, координатор Всеукраїнського благодійного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» Вікторія Лучка, організатор Благодійного велопробігу, співзасновник продакшин студії OFF Laboratory Ольга Фразе-Фразенко, координатор аналітичного відділу УГСПЛ Богдан Мойса, віце-президент з зовнішньої політики ВГО «Генерація успішної дії» Юлія Сачук, журналіст Одеського обласного радіо, учасник велопробігу Світлана Ліра та інші учасники.

11 липня 2015 року учасники Всеукраїнського благодійного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» покатались по Маріїнському парку, який розташований у центрі Києві біля Верховної Ради України, поспілкувались з тими, хто прийшов їх підтримати та вирушили з Києва далі до Канева.

 Учасники велопробігу біля Верховної Ради України

Дякуючи Всеукраїнській мережі велопрокату veliki.ua до участі у велопробігу по Києву мали можливість приєднатись двоє незрячих дівчат, які разом з своїми відомими, яких вдалось розшукати через Асоціацію велосипедистів Києва, проїхались від Маріїнського парку до станції метро «Видубичи».

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах