Мова

У Луцьку презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля “Braille Studio”

22.10.2017

У вівторок, 24 жовтня 2017 року, о 12.00 в книгарні Волинської обласної друкарні, що за адресою: м. Луцьк просп. Волі, 27 (вхід зі сторони вулиці Сенатора), відбудеться презентація проекту «Луцьк у долонях», який, за голосуванням лучан, став переможцем громадських ініціатив міста Луцька та профінансований Луцькою міською радою. Цей проект спрямований на покращення інформаційної доступності та популяризації інформації про місто Луцьк у доступних форматах для людей з глибокими порушеннями зору.

   У межах проекту студією друку шрифтом Брайля «Braille studio» спільно з ПРАТ «Волинська обласна друкарня» видано рельєфно-крапковим шрифтом Брайля туристичний путівник авторства Катерини Мойсіюк «Луцьк – прогулянки містом» накладом 30 примірників. У книзі, окрім власне шрифту Брайля, можна буде побачити й три рельєфно-графічні зображення видатних архітектурно-історичних пам’яток м. Луцька, які поки що будуть своєрідним сюрпризом як для учасників презентації, так і для наших читачів. Унікальні рельєфно-графічні зображення, доступні для сприймання як людиною, що добре бачить, так і на дотик для людей з глибокими порушеннями зору, виконані в межах проекту в сучасній техніці друку Ресурсним центром «Безбар’єрна Україна» (м. Київ).

   Крім того, до кінця року буде здійснений та розтиражований аудіозапис туристичного путівника нашими партнерами СІД Медіа Груп. Путівник в аудіоформаті допоможе ознайомлюватися з інформацією про місто людям із порушеннями зору, які не володіють шрифтом Брайля, людям, які мають розлади читання (дислексію), людям літнього віку, школярам та студентам.

   Реалізація цього проекту спрямована на вирішення питань інформаційної доступності для людей з порушеннями зору, а також допоможе їм зорієнтуватися у місті Луцьку, вирішувати освітні та просвітницькі завдання, знайомлячи людей різного віку та з різних куточків України з історією і сучасністю м. Луцька.

   Окрім того, промайнув рік з часу презентації запуску роботи студії друку шрифтом Брайля «Braille studio» та її перших видань «Волонтери. Мобілізація добра», упорядкування Ірени Карпи, та книги для дітей «Літо з амазонками» Надії Гуменюк. Тобто рік з того часу, як влада і громадськість міста повірили у роботу «Braille studio» та підтримали наші починання. Ми презентуємо наші видання, які побачили світ цього року, родзинкою, певно, стане Інклюзивна книга для всіх «BRАILLEBOOK». Тиражування цього унікального видання, що також має рельєфно-графічні зображення, та поява його у Луцьку й на Волині загалом теж стали можливими завдяки коштам і підтримці Луцької міської ради. А також представимо громадськості новий (четвертий випуск) першої в Україні неспеціалізованої газети «Сім’я і дім», надрукованої шрифтом Брайля, що виходить у партнерстві з СІД Медіа Груп.

   Тож, щиро запрошуємо на наш захід громадськість, представників ЗМІ, наших авторів, меценатів, партнерів та небайдужих лучан. Усі подробиці і цікавинки під час презентації.

   Акредитація за телефоном: 050-223-22-64 Віталій Ткачук.

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах