Мова

Семінар «Міжнародний та український досвід організації інклюзивного навчання для дітей з порушеннями зору»

29.08.2017

З 22 по 24 серпня 2017 року у Харкові проходив Всеукраїнський  навчально-практичний семінар «Міжнародний та український досвід організації інклюзивного навчання для дітей з важкими порушеннями зору – правові та психолого-педагогічні засади» за участі міжнародних партнерів, який проводили ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з ГО «Харківський центр реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей «Право вибору» за підтримки Польської фундації «Арі Арі» та МБФ «Українсько-німецька партнерська мережа».

Семінар «Міжнародний та український досвід  організації інклюзивного навчання для дітей  з важкими порушеннями зору»

Метою семінару було обмінятись міжнародним та українським досвідом організації інклюзивного навчання для дітей з важкими порушеннями зору, обговорити проблемні моменти у цій сфери та визначитись з шляхами їх вирішення.

Під час семінару учасники ознайомились з особливостями інклюзивного навчання, спрямованими на включення незрячих дітей у суспільство, виховання вміння знайти своє місце в житті, стати активними і успішними. Учасники зустрілися з ведучими спеціалістами в галузі тифлопедагогіки, познайомилися як з міжнародним так і українським досвідом навчання незрячих дітей в системі інклюзивного навчання, зустрілися з сім’ями, в яких діти навчаються в загальноосвітніх закладах. Батьки отримали правову та методичну допомогу щодо шляхів включення дитини в інклюзивне навчання.

Участь у семінарі взяли батьки дітей з порушеннями зору, вчителі, асистенти вчителів, тифлопедагоги, психологи, фахівці у сфері реабілітації та представники громадських організацій, які опікуються людьми з порушеннями зору.

Також участь у семінарі брали президент ВГО «Генерація успішної дії» Геннадій Євсев’єв, віце-президент з внутрішньої політики ВГО «Генерація успішної дії» Петро Поліщук та член Координаційної ради ВГО «Генерація успішної дії», що відповідає за освітній напрямок діяльності організації Ніна Асєєва.

Семінар «Міжнародний та український досвід  організації інклюзивного навчання для дітей  з важкими порушеннями зору»

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах