Мова

Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати кошти на принтер для незрячих

13.05.2017

Інтернет-магазин Yakaboo.ua розпочав продажі книги-путівника «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів». Всі гроші від продажу цієї книги підуть на покупку принтера, який друкує книги для незрячих людей.

Щоб купити сучасний принтер, потрібно продати 2500 книг за ціною 250 грн.

Цю книгу приємно купувати. У путівнику «Україна для Вас» 170 туристичних точок, і серед маршрутів немає Львова чи Одеси. Замість цього – Біле озеро з гліцерином для молодості, таємничі болота Міжрічинського парку і найкраща рибалка в Мезинському. Страви древлян на Житомирщині. Ферма з віслюками на Вінничині або кінний двір серед розкішних лугів на березі річки Снов.

Це місця, про які складно дізнатися в інтернеті. Краще купити книгу.

Путівник «Україна для Вас» створено та надруковано на замовлення банку ПУМБ за підтримки видання L’Officiel. Спочатку це був обмежений тираж під маркетинговий проект. Але після низки запитань «А де мої знайомі можуть купити цю книгу?» Народилася ідея: випустити новий тираж і грошима від продажу підтримати тих, хто друкує книги шрифтом Брайля. А щоб книгу могли купувати по всій Україні, організацію продажів ексклюзивно взяв на себе інтернет-магазин Yakaboo.ua. Підтримайте проект і Ви!

Зібрати гроші на принтер можна разом – купіть «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів»!

Чому потрібен принтер?

В Україні близько 80 тисяч людей із суттєвими порушеннями зору. Це ніби населення двох міст розміром з Бориспіль.

Вони можуть читати шрифтом Брайля. За 25 років в Україні надрукували всього близько 300 видань шрифтом Брайля для дітей та дорослих. Основна частина – навчальна література та книги для дітей.

Середній тираж кожного видання – 20-30 штук. Книги передають з рук в руки. Знаходяться спонсори на видання окремих книг. Щоб друкувати більше і різноманітніше, волонтерам потрібен сучасний професійний принтер – BrailleBox вартістю близько 16 тисяч євро.

Новим принтером буде користуватися Braille Studio – соціальна волонтерська ініціатива, яка 100% надрукованих книг розповсюджує безкоштовно незрячим людям по всій Україні.

Як підтримати?

Купіть книгу-путівник – літні мандрівки стануть яскравішими. Загляньте всередину книги – такого видання ще не було.

– Сподобалась книга? Залиште відгук на її сторінці на Yakaboo.

– Просимо: розкажіть про путівник своїм друзям або в соціальних мережах #УкраїнадляВас #напринтерБрайля

Крім цього допомогти придбати принтер можна також перерахувавши кошти за наступними реквізитами:

Одержувач ВОО ВГО «Генерація успішної дії» ЄДРПОУ 37004147, р/р 26008055511197 у Волинській філії ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 303440.

Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати 16 тисяч євро на принтер Брайля для незрячих

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах