Мова

Повідомляємо дату і час прибуття національної паралімпійської збірної команди до України

21.09.2016

Перша найбільша група паралімпійців, у якій – найбільше чемпіонів та призерів XV Паралімпійських ігор – прибуває в ніч з 21 на 22 вересня, а саме о 1:25 ночі в термінал F в аеропорту Бориспіль. Вдячні керівництву нашого улюбленого аеропорту за те, що для нас виділили весь термінал F.

Хоч це буде і пізній час, знаємо, що є бажаючі нас зустріти. Тому повідомляємо що місцем зустрічі команди є площа перед терміналом F аеропорту Бориспіль.

Для преси і близьких та рідних паралімпійців буде організовано прохід в середину приміщення терміналу F. Адміністрація аеропорту Бориспіль просить з розумінням поставитись щодо неможливості проходу всіх бажаючих в середину приміщення терміналу F.

А наша команда буде рада і щаслива від зустрічі з усіма, хто вболівав за перемогу України в світовому спорті в далекому Ріо.

Окремо повідомляємо для засобів масової інформації, що акредитація для проходу в приміщення терміналу F – обов’язкова і здійснюється через офіс Національного комітету спорту людей з інвалідністю України в Києві, телефон – 2894330.

Прес-служба НКСІУ

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах