Мова

Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей з інвалідністю

19.02.2014

12-13 лютого 2014 року Рівненщину відвідали бібліотечні спеціалісти з Хмельницької, Тернопільської, Волинської та Житомирської областей, що займаються вдосконаленням бібліотечного обслуговування людей з інвалідністю.

Причиною візиту став Міжрегіональний семінар-практикум «Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей з фізичними обмеженнями», організований секцією Української бібліотечної асоціації «Бібліотечні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями», Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою (ОУНБ). Щоб перейняти передовий досвід з цього питання захід відвідали також фахівці 16 районних та чотирьох міських бібліотек Рівненської області.

Перший день семінару проходив на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Бібліотекарі презентували власний досвід обслуговування людей з особливими потребами. Увага приділялася  питанням ролі бібліотеки в наданні інформаційної підтримки людям з інвалідністю, їх соціальної інклюзії.

Голова Рівненського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» Петро Поліщук та член організації Ніна Асєєва взяли участь у Міжрегіональному семінарі-практикумі в якості експертів, які оцінювали запропоновані учасниками плани впровадження послуг для людей з інвалідністю та визначали найкращих розробників цих планів.

З матеріалами доповідачів та з детальною інформацією про семінар-практикум можна ознайомитись на сайті Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки http://libr.rv.ua/ua/news/2040/

Пошук по сайту

банер-посилання на сайт «Коаліція з протидії дискримінації в Україні»

Ми в соціальних мережах