Мобільний додаток для пасажирів сумського муніципального транспорту розробили з урахуванням потреб незрячих

15 травня 2020 року у Сумах відбулась презентація мобільного додатку, розробленого спеціально для пасажирів Комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс», який повністю придатний для його застосування незрячими користувачами, які використовують програми мовного доступу до інформації на екрані телефону чи планшету.

Користуючись цим додатком з увімкненою GPS навігацією пасажир з інвалідністю по зору зможе самостійно знайти зупинку, обрати необхідний йому маршрут та вийти на необхідній для нього зупинці про яку додаток нагадає двічі (заздалегідь та безпосередньо перед зупинкою).

Як зазначає ініціатор розроблення цього додатку, Голова Громадська організація «Ініціативи Слобожанщини», Анатолій Сасса у Сумах проживає приблизно 400 людей з інвалідністю по зору, яким цей додаток стане у нагоді.

Розроблення цього додатку стало можливе завдяки турботі директора КП СМР «Електроавтотранс» Однорога Віталія Леонідовича про незрячих пасажирів та його тісній співпраці з розробником додатку Сергієм Світайлом, який люб’язно погодився зробити муніципальний транспорт доступнішим для пасажирів з інвалідністю.